Противодействие коррупции.

Вы здесь:   >ГП ДПИ   > противодействие коррупции

ГП "ДПИ" - Государственное предприятие "Днепровский проектный институт".

Ви стали свідком або Вам стало відомо про корупційні правопорушення та інші неправомірні дії, які вчинили посадові особи і працівники державного підприємства «Дніпровський проектний інститут»? Надішліть повідомлення про це на електронну адресу: antikor@dpi.dp.ua цілодобово

Для більш детального вивчення ситуації та всебічного розгляду Вашого повідомлення, Вам пропонується зазначити інформацію про себе та свої контактні дані, для того щоб ми могли звернутися до Вас за додатковою інформацією, також Ви маєте право залишити анонімне повідомлення. Анонімне повідомлення про виявлення ознак вчинення корупційних чи повязаних з корупцією правопорушень може бути розглянуто лише у випадку, коли наведена у ньому інформація стосується конкретного працівника підприємства або ділових партнерів підприємства та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Також звертаємо увагу на те, що повідомлення, які містять наклеп і образи, дискредитацію посадових осіб і працівників підприємства, тягнуть за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством України.

Про корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення, а також інші порушення Закону України «Про протидію корупції» Ви можете також повідомити за телефоном: 050 453 4703 внутрішнім 13-26, або особисто уповноваженому з антикорупційної діяльності.