Головна / Запит до публічної інформації

Запит до публічної інформації

 • Этап 1
  Крок 1

  Оцініть необхідність запиту

  Уважно ознайомтесь із Законом України “Про запит до публічної інформації” та оцініть свої можливості щодо подання запиту до державного підприємства “Дніпровський проектний інститут”. Оберіть цікаву для Вас тему та обов’язково оцініть можливість отримання інформації від підприємства. Нажаль ДП “ДПІ” не може надавати усю наявну інформацію про свою діяльність адже щось може відноситись до “Для службового використання” або навіть до державної таємниці. Але не хвилюйтесь! Ми завжді відкриті для співпраці та прозорої роботи. Якщо Ваш запит не відноситься до заборонених категорій, ми обов’язково надамо необхідну інформацію для Вас!

 • Этап 1
  Крок 2

  Складіть та відправте листа до нас

  Коли Ви остаточно вирішите питання що Ви шукаєте та що цю інформацію можливо надати, то можете звертатися до нас з офіційним запитом. Офіційний запит Ви можете надіслати на нашу електронну адресу: postmaster@dpi.dp.ua Якщо Ви бажаєте відправити “классичного листа” то наша адреса: 49008, місто Дніпро, вулиця Театральна 6. Але обов’язково укажіть отримувача нашого директора - Легезу Дмитра Костянтиновича. Як тільки ми отримаємо Ваш запит, ми обов’язково зв’яжемося із Вами у найкоротший термін.

 • Этап 1
  Крок 3

  Дочекайтесь нашої відповіді

  Як тільки ми отримаємо Ваш лист та ознайомимся із ним, то одразу надішлемо Вам відповідь відносно Вашого запиту. Якщо Ваш запит складено вірно та не містить помилок та відповідає усім умовам діючого законодавтсва України - ми обов’язково надамо Вам цікавлячу Вас інформацію! Але якщо у запиті є помилки або він не відповідає умовам, тоді ми будемо змушені відмовити Вам у доступі до інформації :(